Bez kategorii

Fascynujący obiekt erotyczny i artystyczny. Męska pasja. Emanujące seksem kobiece piersi.

Zapewne nie raz zastanawiałaś się: czy z moimi piersiami jest wszystko w porządku? Jedne z nas chodzą prezentując je z duma. Inne ukrywają. Piersi są bardzo ważnym elementem naszego życia. Warto, aby to co o nich myślimy pozwalało nam cieszyć się życiem.

Tekst: Kinga Łakomska,psycholog, terapeuta, coach, trener NLP,

Mam koleżanki, które mają ogromne piersi i takie które ich prawie nie mają. Sama należę do tych które przeszły przez co najmniej 4 rozmiary i każdy z nich w jakiś sposób ma swoje wady i zalety.

Nasze piersi często kształtują nasze kontakty z ludźmi. Patrzymy przez ich pryzmat zarówno w kontaktach z mężczyznami jak i kobietami. Mamy kompleksy na ich punkcie, że albo są za małe albo za duże, albo zmieniają się i zaskakują nas. Przez media jesteśmy bombardowane najczęściej nierzeczywistymi obrazkami piękna, które albo istnieje rzadko, a kiedy indziej zostało stworzone przez Photo Shop’a lub chirurga plastycznego. Same wmawiamy sobie, że nie mamy fajnych piersi i tracimy na tym jeżeli chodzi o poczucie pewności siebie. W łóżku wstydzimy się je pokazać niezależnie od tego czy są za małe za duże czy w „nie takim” kształcie.

Jednym z rozwiązań być może kosztownym, ale też wymagającym psychicznie jak i fizycznie, jest operacyjna korekta piersi i zapewne wielu kobietom podnosi to w pewnym sensie poczucie pewności siebie. Osobiście znam co najmniej 3 kobiety, które są bardzo zadowolone z tego rozwiązania i efekty są niesamowite. Jednocześnie to czy jesteś piękna zależy w pierwszej kolejności od Ciebie, a wykreowane piękno fizyczne nie stanowi o 100% atrakcyjności. Piersi to atut każdej kobiety i należy je prezentować z dumą. Pierwszą rzeczą jaką powinnaś wziąć pod uwagę to dobór odpowiedniego stanika u specjalisty, już teraz można spotkać dziewczyny ekspedientki w sklepie które pomogą dobrać odpowiedni model i rozmiar. Dobrze jest też poznać swoje piersi, oswoić się z nimi. Polecam obejrzeć piersi prawdziwych kobiet, naturalnych piersi. W rzeczywistości może okazać się że Twoje w żaden szczególny sposób nie odbiegają od normy. Moje znajome z Fundacji Twórczego Rozwoju Strefa Inspiracji organizują m.in warsztaty z brafitterką i zawsze jest więcej chętnych niż miejsc. Prowadząca Agnieszka Socha często powtarza, że każdy biust jest piękny, trzeba się tylko nauczyć dobierać odpowiedni biustonosz i cieszyć swoim ciałem.

Prof. Rob Brooks z University New South Wales w Sydney twierdzi, że im mniejszy kobieta ma biust, tym większe wrażenie robi na płci przeciwnej. Z kolei Harwardzki antropolog Frank Marlowe jest przekonany że mężczyźni lubią duże piersi ponieważ odzwierciedla on odpowiedni wiek kobiety. Idąc dalej z badań przeprowadzonych wśród Brytyjczyków wynika, że jedynie jedna czwarta mężczyzn lubi silikonowe piersi. Czyli 75% mężczyzn woli piersi naturalne. Ja jestem zdania że najważniejsze żeby piersi były zdrowe, a kobiety traktowały je jak swoją zaletę.

Zapraszam do eksperymentu. Usiądź lub stań w taki sposób, abyś czuła się wygodnie i stabilnie. Zrób głęboki wdech i wydech. Odnajdź swój spokój wewnętrzny. Skieruj swoją uwagę do środka. Poczuj jak z każdym wydechem do Twoich płuc napływa czyste, świeże powietrze. Poczuj jak z każdym wdechem jesteś coraz bardziej wyprostowana.. Z każdym wdechem bądź bardziej rozluźniona. Wyciągnij szyję i brodę i wyobraź sobie jak promienie słońca ogrzewają Twoją twarz. Uśmiechnij się do siebie w myślach i pomyśl o tym jak cudownie jest być tu i teraz. Pomyśl o tym, że jesteś czymś więcej niż Twoje ciało, czymś więcej niż Twoje myśli. Pomyśl o tym, że jesteś wyjątkowa, tak samo jak wyjątkowe są twoje piersi i … z pełną głową pomysłów idź spełniać swoje marzenia.

Od Ciebie samej zależy w jakim stanie chcesz żyć. Wolisz się cieszyć każdą chwilą? Czy zamartwiać, że Twoje piersi są zbyt małe, lub zbyt duże, lub niesymetryczne. Pamiętaj, że nie ma przeszkód nie do pokonania.

Artykuł ukazał się w lifestylowym magazynie WOW październik 2011

Autor zgadza się na przedruk tego artykułu w innych serwisach. Warunkiem publikacji jest umieszczenie pod artykułem następującej informacji wraz z linkiem do psychoterapianlpt.pl:

Artykuł pochodzi ze strony psychoterapianlpt.pl

Standard

2 thoughts on “Fascynujący obiekt erotyczny i artystyczny. Męska pasja. Emanujące seksem kobiece piersi.

  1. Każde piersi są inne… co więcej jak zauważono można „przejść” przez kilka rozmiarów… moje piersi bardzo zmieniają się w ciągu cyklu i przez chorobę przysadki. Czasami mam piersi które wyglądają jak sylikonowe, nadmuchane i samej mi szczena opada jak je widzę a czasem mam poprostu dwie sterczące wieżyczki, takie małe kopce termitów… nie mam na to wpływu. Dopóki nie bolą to jest ok. Mój facet akceptuje je zarówno jak są małe i „smutne” ale też jak są duże i mogłabym go nimi udusić… Sądzę że wolałby żeby były duże i takie „pełne” ale wie że wtedy sa często nietykalne bo bolą- są nabrzmiałe w skutek choroby do tego stopnia że żyły wychodzą na wierzch i już nauczył się że duże wcale nie jest fajne bo niemożna dotknąć i wie że mnie boli… O tym trzeba dyskutować. moim zdaniem nie wystarczy jak kobieta zapyta ” podobają Ci się moje piersi?’ bo co biedny facet ma powiedzieć?! niech wywiąże się szczera dyskusja bez fochów a nie ogólnikowe pytania które nic nie dają. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge