Coaching

Coaching jest moją odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie na rozwój umiejętności i kompetencji indywidualnych osób, w określonej dziedzinie. Coaching polega na partnerskiej relacji z ujęciem wzajemnego zaufania. Moją rolą jest wsparcie osoby objętej coachingiem w osiągnięciu przez nią uzgodnionego celu.

Oferuje: Coaching osobisty / Coaching zawodowy / Coaching biznesowy

Coach wspiera klienta w szybszym rozwoju i osiąganiu lepszych rezultatów. Jest skoncentrowany na celach interesujących klienta.Wszytskie zasoby jakie są niezbędne do osiągnięcia celu osoba niesie w sobie. Klient jest twórczy, a Coach stwarza jedynie warunki, w których osobie łatwiej jest odnaleźć swoje wewnętrzne zasoby.

Kiedyś Milton Erickson opowiadał historię o koniu i swoim ojcu. Pewnego dnia na podwórko gospodarstwa, w którym mieszkał Milton będąc dzieckiem, przywędrował nieznany koń. Nikt nie wiedział skąd przybył, a nie miał na sobie żadnego oznaczenia, które mogłoby pomóc ustalić jego pochodzenie. nie mogło być mowy o zatrzymaniu konia, ponieważ z pewnością do kogoś należał. Ojciec Miltona zdecydował odprowadzić go do domu. Wsiadł na niego, wyprowadził go na drogę i po prostu zaufał, że instynkt konia zawiedzie go do jego domu. Interweniował jedynie wtedy, gdy koń schodził z drogi i zaczynał jeść trawę, albo zbaczał w pola. Wówczas ojciec prowadził go z powrotem na drogę. W ten sposób koń szybko wrócił do swego właściciela. Właściciel, gy ujrzał konia nie krył zaskoczenia i zapytał ojca: Skąd wiedział Pan, że koń pochodzi właśnie stąd i należy do nas? Na to ojciec odpowiedział: „Ja tego nie wiedziałem, to koń wiedział! Ja tylko pilnowałem, żeby nie zszedł z drogi”. To własnie jest istotą coachingu.

Zachęcam do kontaktu ze mną. Wspólnie umówimy się na spotkanie i omówimy kierunek coachingu.

Coaching on line


Z prawdziwą przyjemnością wprowadzamy dla Ciebie nową formę współpracy jaką jest Coaching on-line. Do tej pory Coaching on-line wykorzystywaliśmy jako uzupełnienie do formy podstawowej jaką są spotkania indywidualne, jednocześnie wielu z moich klientów korzysta głównie z usługi on-line ponieważ kontakt z coachem jest ułatwiony, klienci w różnych sytuacjach potrzebują Coachingu, a dodatkowo w inny sposób mogą wykorzystać cenny czas poświęcony na dojazdy. Ponieważ taka forma pracy okazuje się być równie skuteczna zachęcam Cię do skorzystania z niej.

Do przeprowadzenia sesji coachingowej on-line niezbędne jest zainstalowanie komunikatora Skype lub gg na swoim komputerze. Następnie należy zakupić sesje coachingowe. Jedna sesja to jedna godzina. Cena za jednogodzinną sesję on-line średnio wynosi 200 zł plus vat. Po otrzymaniu płatności, skontaktujemy się z Państwem by ustalić dogodny dzień i godzinę pracy.

Dbając o to by sesje były optymalnie wykorzystane zwracamy Twoją uwagę na bezwzględne zapewnienie sobie spokoju i ciszy,zrezygnowanie z innych także internetowych aktywności, tak by koncentracja na rozmowie z coachem była całkowita.

Jeśli jesteś  zainteresowany tą formą pracy, proszę Cię o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Inwestycja


Koszt przeprowadzenia coachingu jest związany z zakresem pracy oraz rodzajem realizowanego projektu. W zależności od powyższych uwarunkowań koszt inwestycji ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta. Zazwyczaj proponowana stawka jest stawką godzinową. Poniżej podajemy kwoty orientacyjne, mają one charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Wynagrodzenie za coaching zawsze ustalam indywidualnie, tak aby dopasować je do konkretnej sytuacji. Zależne jest ono od celów pracy oraz ilości godzin. Jeśli chcesz poznać konkretną ofertę przeznaczona dla Ciebie, skontaktuj się ze mną telefonicznie, bądź mailowo. Odpowiadam na wszystkie pytania.

 Life-coaching: 100 – 300 zł/h (w zależności od celów, ilości godzin)

– Coaching Sprzedażowy: 250 – 400 zł/h

– Leadership-Coaching: 250 – 400 zł/h

– Carrer-Coaching: 200-300 zł/h

– Biznes-Coaching, Coaching Managerski: 300 – 600 zł/h

– Team-Coaching oraz Corporate-Coaching: ustalane indywidualnie w konkretnej sytuacji, w zależności od ilości uczestników i celów pracy

Jeśli uważasz, Coaching za dobre rozwiązanie dla Ciebie, że mógłby pomóc Ci pokonać trudności i osiągnąć cele, jednocześnie przeszkodą jest jego cena, to napisz do mnie. Zobaczymy, co da się zrobić. Ideą coachingu jest przede wszystkim wspieranie ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge